منو
A+ A A-

اخبار اینترسرور

ارتقای سخت افزاری سرور و وقفه کوتاه در ارائه سرویس
با سلام و احترام خدمت مشتریان و همراهان عزیز اینترسروربه اطلاع میرساند به علت ارتقای سخت افزاری سرور هاستینگ سی پنل ایران ( که شامل هاست های وردپرس می باشد) در ساعت 15 الی 16  به مدت 15 الی 45 دقیقه  سایت ها در دسترس نخواهند بود.
 

- مدیریت اینترسرور

 

انتقال سرور میزبانی آلمان Cpanel 77

 

با سلام

سرور میزبانی Cpanel 77 به  دلیل ارتقای سخت افزاری به نسل جدید در  تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ تعویض و در طی این کار دچار قطعی موقت سرویس ها خواهد شد .

لطفا در این تاریخ از بروز رسانی (مطالب و ... ) سایت ها خودداری کنید.

زمان دقیق  تعویض  سرور  توسط دیتاسنتر   اعلام نشده  و متاسفانه امکان  تایین مدت قطعی سرویس  و  زمان دقیق برای ما  وجود ندارد .

- مدیریت اینترسرور

 

=====  بروز رسانی =====

تعویض سرور  با موفقیت انجام شد.

 

 

انتقال سرور هاستینگ سی پنل 243

 

 

به استحضار می رساند اطلاعات سرور هاستینگ سی پنل آلمان 243 در تاریخ  15 خرداد در  ساعت   22   به  سرور  جدیدی بر روی همان دیتاسنتر منتقل  خواهد شد که پیشبینی میشود این عملیات  تا 6 صبح  ادامه پیدا کند . سایت ها در تمامی مراحل  آنلاین خواهند  بود و مشکلی  در این رابطه  رخ نخواهد داد ولی مشتریان عزیز باید در ساعات ذکر شده از انجام هرگونه تغییری در سایت ها  خود داری کنند .

 در صورت وجود هرگونه سوالی در اینباره  با قسمت پشتیبانی از  طریق تیکت در ارتباط باشید . 

- مدیرفنی اینترسرور

====   بروز رسانی مطلب  =======

به دلیل مشاهده مشکلاتی در سیستم عامل سرور جدید و نیاز به زمان برای  بررسی  بیشتر عملیات انتقال در تاریخ 16 خرداد  ساعت 22   شروع خواهد شد .

- مدیرفنی اینترسرور

 

حل مشکل ورود به پنل مدیریتی هاست از طریق پنل اینترسرور

با سلام

 

طی  گزارشاتی مبنی بر اختلال در ورود خودکار به پنل مدیریت هاست سی پنل  از طریق پنل اینتر سرور موضوع پس از پیگیری حل شد .

لازم به ذکر است این اختلال فقط  مربوط به دامین لینک ورودی سی پنل بوده و تاثیری در دسترسی سایت ها و سایر سرویس ها نداشته است همچنین  لینک های ورود قبلی هنوز معتبر هستند.

 

با تشکر 

مدیر فنی اینتر سرور

 

افزایش قیمت سرویس های میزبانی

 

به استحضار می رساند، با توجه به افزایش بیش از 80 درصدی نرخ ارز از زمان آخرین بروز رسانی قیمت ها ، برای حفظ کیفیت سرویس های میزبانی ، این سرویس ها با افزایش قیمت  مواجه خواهند شد. این افزایش قیمت در دوره های شش ماهه و سالانه  کمتر خواهد بود .

همچنین  در آینده نزدیک  برای کاهش درخواست های پشتیبانی مربوط به فاکتور های پرداخت نشده و سرویس های معلق و ...   سرویس های ماهانه غیر فعال خواهد شد و سرویس های فعال فعلی در زمان تمدید فاکتور آنها به سه ماهه  تغییر خواهد کرد.

 

- مدیریت اینترسرور

 

نمادهای اینترسرور

نماد اعتماد اینتر سرور logo-samandehi